Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2020 02:25
PlayStation 5 wymienna obudowa
26093V

PS5 w rękach gracza. Fan pokazał wymienną obudowę, czarny DualSense, podstawkę i chce sprzedać materiały

Jeden z graczy dotarł do PS5 i rozpoczął prezentację next-genowego PlayStation. Chce sprzedać materiały pokazujące między innymi menu konsoli, a na zaprezentowanych fotkach widzimy wymienny panel PlayStation 5.

Już kilka miesięcy temu pojawiła się teoria, według której PlayStation 5 posiada wymienne panele i gracze będą mogli w łatwy sposób pozbyć się białego plastiku zastępując go elementem o innym kolorze.

Sytuacje w pewien sposób potwierdził użytkownik Reddita, który przed godziną zapowiedział, że posiada „ekskluzywne materiały z PlayStation 5” – w tym dokładne zdjęcia konsoli oraz prezentację menu PS5.

Każdy może tak napisać? Niby tak, ale Zelser opublikował zdjęcie prezentujące boczny panel PlayStation 5 – w tle widzimy nawet „rozebraną” konsolę Sony. Zainteresowany dorzucił jeszcze fotkę podstawki i możemy mieć nadzieję, że to nie koniec.

Jest to naprawdę interesująca sytuacja, ponieważ ktoś już ma PlayStation 5 i najwidoczniej nie ma problemów z publikacją materiałów. Możemy podejrzewać, że na taki odważny ruch zdecydował się jeden z twórców, który otrzymał już konsolę – według plotek od przyszłego tygodnia rozpoczną się konkretne prezentacje PlayStation 5.

Na jednym ze zdjęć widzimy nawet czarny DualSense, o którym informowaliśmy już w sierpniu. Jak widać sprzęt powstał i powinien zostać wkrótce ujawniony przez Sony.

Zelser podkreślił, że PS5 posiada 625GB na dane. Patrząc na jego zdjęcia mogę śmiało uwierzyć, że właśnie tyle GB otrzymamy od Sony na gry.

PlayStation 5 - obudowa 1

PlayStation 5 - czarny kontroler

PlayStation 5 - obudowa 3

PlayStation 5 - obudowa 4

PlayStation 5 - obudowa 5

Pojawiło się nawet nagranie: 

Źródło: https://www.reddit.com/r/PS5/comments/j40guv/some_exclusive/

Tagi: playstation 5 ps5 sony