Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2020 15:33
Wiedźmin Netflix
1830V

Witcher Cinematic Universe nadciąga? Netflix rozważa prace nad kolejnym spin-offem

Prace na planie drugiego sezonu „Wiedźmina” trwają w najlepsze, ale Netlfix ma najwidoczniej jeszcze większe plany na świat Andrzeja Sapkowskiego. Platforma planuje kolejny projekt, który może zaintrygować wielu widzów.

Netflix rozwija drugi sezon „Wiedźmina”, ale platforma wydała już podobno zgodę na stworzenie trzeciej historii. Jednocześnie trwają prace nad animowanym „Nightmare of The Wolf” oraz powstaje spin-off z aktorami zatytułowany „Blood Origin”.

Korporacja ma najwidoczniej jeszcze większe plany i już wkrótce możemy mówić o Witcher Cinematic Universe. Daniel Ritchman (znany informator) otrzymał wiadomość o planach na drugi spin-off – Netflix rozważa przygotowanie historii skupionej na magii. W głównej mierze wydarzenia miałyby prezentować akcję związaną z czarownicami i czarnoksiężnikami. Trzeba jednak zaznaczyć, że firma nie wydała jeszcze zielonego światła na stworzenie historii.

Sytuacja jest jednak bardzo interesująca, ponieważ można łatwo dostrzec, że Netflix w kolejnych latach zamierza bardzo intensywnie rozwijać uniwersum Wiedźmina oferując już nie tylko opowieści związane z Geraltem.

Jeśli jednak wszystkie projekty zostaną zrealizowane, to w kolejnych latach możemy systematycznie oglądać kolejne produkcje ze świata Andrzeja Sapkowskiego.

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/10/02/netflix-is-reportedly-considering-a-witcher-spinoff-focusing-on-mages/

Tagi: netflix Wiedźmin wiedźmin spin-off