Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2020 14:34
Wiedźmin Netflix
3933V

Wiedźmin od Netflix z 3. sezonem. Platforma wierzy w świat Andrzeja Sapkowskiego

Netflix szybko nie zrezygnuje ze świata Andrzeja Sapkowskiego. Redakcja Redanianintelligence odnalazła dokument, który potwierdza, że platforma przygotuje trzeci sezon serialu „Wiedźmin”. Oficjalna wiadomość może zostać opublikowana w najbliższych dniach.

Netflix pomimo pewnych problemów kończy przygotowanie kolejnych odcinków drugiego sezonu serialu „Wiedźmin”. Jak jednak wiadomo, platforma chce zapewnić animację oraz spin-off, które rozbudują świat Andrzeja Sapkowskiego, a widzom zapewnią dodatkowe emocje.

Teraz jednak możemy potwierdzić, że Netflix zamierza przygotować również trzeci sezon historii. Od dawna w branży pojawiały się plotki, według których firma po sukcesie pierwszej przygody Geralta, zdecydowała się zamówić od razu dwa następne sezony „Wiedźmina”, jednak wciąż brakowało konkretnego potwierdzenia tej sytuacji.

Informację przedstawiła Gildia Amerykańskich Scenarzystów, która potwierdza, że trzeci sezon „Wiedźmina” został zamówiony i ponownie za niego będzie odpowiadać Lauren S. Hissrich.

Redanianintelligence przypomina sytuację z lipca 2019 roku – wtedy pojawiły się pogłoski, według których Netflix wydał zielone światło na przygotowanie trzech sezonów. Nie możemy oczywiście liczyć na szybką premierę, ponieważ drugi sezon ma trafić na serwery w drugiej połowie 2022 roku, więc trzeci sezon zostanie najwcześniej opublikowany w 2023 roku.

Wiedźmin Netflix 3 sezon

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/10/01/season-3-of-netflixs-the-witcher-is-all-but-confirmed/

Tagi: netflix Wiedzmin Wiedźmin 3 Wiedźmin Netflix