Iza Łęcka Iza Łęcka 02.10.2020 08:54
Silent Hill 4: The Room
1686V

Silent Hill 4: The Room ocenione przez PEGI. Zapowiada się wielki powrót klasyka?

Gracze, którzy czekają na wielki powrót marki Silent Hill mogą poczuć się zaintrygowani. Ogólnoeuropejski system klasyfikacji gier dokonał oceny odsłony gry z 2004 roku w wersji na PC. Sprawdźcie szczegóły.

O nowej odsłonie gry z serii Silent Hill spekuluje się od dłuższego czasu – część graczy wierzyła, że nowy tytuł zostanie zapowiedziany na jednej z imprez Sony, choć tak się nie stało. Jeszcze kilka miesięcy temu Suehiro Maruo, grafik i ilustrator, opublikował zajawki, które dawały nadzieję na konkretną zapowiedź. I choć w Dead by Daylight znajdzie się zawartość z klimatycznego horroru, gracze wciąż czekają na coś więcej...

Nadal nie ma mowy o nowej grze Konami, jednak możemy Was poinformować, że Silent Hill 4: The Room w wersji na PC zostało ocenione przez PEGI. Wydaje się niezwykle prawdopodobne, że gra może ponownie trafić do cyfrowej sprzedaży – tak jak było to w przypadku Metal Gear, Metal Gear Solid, Metal Gear 2 Substance oraz Konami Collector's Series: Castlevania & Contra. Najpewniej Konami pragnie przypominać graczom o swoich wielkich hitach, choć musimy jeszcze zaczekać na oficjalną informację ze strony producenta i wydawcy. Możemy śmiało założyć, że tytuł jeszcze dzisiaj trafi na GOG.

Przypomnijmy, że Silent Hill 4: The Room to klimatyczna odsłona serii, która w 2004 roku zadebiutowała na PC, PS2 i pierwszym Xboksie. Główny bohater, Henry Townshend, musi zmierzyć się z przerażającymi wyzwaniami, jakie czekają na niego w zamkniętym mieszkaniu.

Źródło: Twitter: gematsucom

Tagi: Konami Konami Digital Entertainment GmbH Silent Hill 4: The Room