Metal Gear Solid i Metal Gear Solid 2 Substance na GOG! Polacy przywracają hity Konami

Gry
2266V
Metal Gear Solid i Metal Gear Solid 2 Substance na GOG! Polacy przywracają hity Konami
Wojciech Gruszczyk | 25.09.2020, 15:00

Konami faktycznie wraca do gry? Japońskie studio właśnie wrzuciło swoje produkcje do cyfrowej dystrybucji i gracze na PC mogą zapoznać się z między innymi Metal Gear Solid i Metal Gear Solid 2 Substance. Poznajcie pełne szczegóły.

Jeszcze kilka dni temu była to wyłącznie plotka, później otrzymaliśmy przeciek z tajwańskiego odpowiednika PEGI, a właśnie możemy potwierdzić: gry Konami powróciły na GOG. Japończycy udostępnili swoje tytuły, a całość została poprzedzona bardzo przyjemną wymianą zdań na Twitterze:

Na GOG-u pojawił się Metal Gear, Metal Gear Solid, Metal Gear 2 Substance oraz Konami Collector's Series: Castlevania & Contra. Są to klasyczne przygody, które jednak warto posiadać na swoich cyfrowych półkach. Tak prezentują się ceny poszczególnych odsłon:

  • Metal Gear - 21,99 zł
  • Metal Gear Solid - 35,99 zł 
  • Metal Gear 2 Substance - 35,99 zł
  • Konami Collector's Series: Castlevania & Contra - 21,99 zł

Może faktycznie Konami chce powrócić do gry i zapewnić nam kilka porządniejszych odświeżeń? Od pewnego czasu pojawiają się plotki o powrocie kolekcji Metal Gear Solid oraz Metal Gear Solid 4 na współczesne platformy, a nawet ostatnio słyszeliśmy o Metal Gear Solid Remake dla PlayStation 5 i PC.

Źródło: własne

Komentarze (74)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper