Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2020 21:21
Silent Hill PS5
1567V

Silent Hill faktycznie powróci? Suehiro Maruo opublikował kolejną zajawkę

Światowe media informowały w tym tygodniu o „powrocie Silent Hilla”, ale zamiast dużej gry w tym wyjątkowym IP, Konami udzieliło licencji na wykorzystanie elementów deweloperom Dead By Daylight. Wiadomość jednak niespodziewanie skomentował Suehiro Maruo i artysta rozpoczął kolejną lawinę spekulacji.

Dead By Daylight otrzyma zawartość z Silent Hilla, ale to podobno nie koniec pozytywnych wiadomości przygotowywanych przez Konami. Wspomniane ogłoszenie skomentował Suehiro Maruo, który jest przekonany, że to dopiero początek:

Silent Hill początek

Suehiro Maruo pojawił się na łamach naszego portalu na początku kwietnia, ponieważ japoński twórca mang, grafik i ilustrator specjalizujący się w horrorach opublikował na swoim Instagramie dwa zdjęcia. Twórca ma być zaangażowany w reboot Silent Hilla, jednak wciąż nie otrzymaliśmy potwierdzenia tej informacji.

Konami nadal nie zdecydowało się na pokaz gry, ale ostatnie plotki brzmią naprawdę kusząco. Jeśli Japończycy faktycznie pracują nad wielkim powrotem marki Silent Hill, to sympatycy gatunku powinni zacierać rączki.

Źródło: https://www.relyonhorror.com/latest-news/manga-artist-that-teased-silent-hill-return-is-teasing-again-on-instagram/

Tagi: Konami playstation 5 ps5 Silent Hill Suehiro Maruo