Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2020 18:56
Amnesia: Rebirth
868V

Amnesia: Rebirth na rozgrywce. Twórcy prezentują przerażającą historię

Jeszcze przed premierą nowej generacji zadebiutuje Amnesia: Rebirth. Frictional Games chcę zachęcić do horroru i zaprasza na materiał prezentujący konkretny fragment rozgrywki. Twórcy tym samym pokazują umiejscowienie wydarzeń.

Frictional Games ujawniło Amnesia: Rebirth w marcu, a następnie otrzymaliśmy zwiastun zapowiadający wydarzenia. Twórcy nie tracą czasu na częste prezentacje gry, ale mimo to sympatycy gatunku muszą zacierać rączki, ponieważ akurat ten zespół nie zawodzi. Deweloperzy już udowodnili, że potrafią zapewnić wyjątkowe historie przesiąknięte mrocznymi wydarzeniami i pewnie nie inaczej będzie tym razem.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy gameplay z Amnesia: Rebirth i trzeba przyznać jedno – gra nie charakteryzuje się zabójczą oprawą. To już najwyższy czas przeskoczenia na next-geny, które powinny znacząco poprawić jakość oprawy w takich tytułach. Oczywiście najważniejsze, by Amnesia: Rebirth potrafiło przerazić, ale akurat trudno po tym materiale ocenić pracę Frictional Games.

Trzeba na pewno zauważyć, że twórcy postawili na ciekawe umiejscowienie wydarzeń – będzie to na pewno coś innego niż standardowe lokacje pokroju domów czy też innych lasów.

Zamierzacie sprawdzić Amnesia: Rebirth?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Amnesia: Rebirth Frictional Games gameplay