Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2020 16:03
Steve Minecraft Smash
876V

Super Smash Bros. Ultimate x Minecraft. Nintendo zaprezentowało nowe postacie

Masahiro Sakurai właśnie zaprezentował nową postać do Super Smash Bros. Ultimate. Deweloperzy wciąż rozwijają grę i gracze mogą szykować się na rozbudowanie zestawu bohaterów. Do tytułu trafią ikony z Minecrafta.

Nintendo wczoraj zapowiedziało szybką prezentację Super Smash Bros. Ultimate. Japończycy nie zdecydowali się tym razem na pełny Nintendo Direct, który miałby za zadanie szerzej opowiedzieć o postaci, a wybrano znacznie szybszą drogę. Deweloperzy stworzyli szybką, trzyminutową prezentację, podczas której nie zabrakło komentarza Masahiro Sakuraiego.

Jeszcze przed pokazem pojawiło się wiele plotek: Crash, Doomguy, łowca z Monster Hunter, a może Sora z Kingdom Hearts? Fani chętnie szukali różnych poszlak, które miały ich naprowadzić na nowego zawodnika.

Zamiast tego Nintendo potwierdziło wiadomość, którą raczej mogli spodziewać się tylko nieliczni. W Super Smash Bros. Ultimate pojawią się postacie z Minecrafta (Steve, Alex, Zombie, Enderman), a nawet do gry trafią bardzo charakterystyczne areny. Pełny pokaz rozszerzenie odbędzie się 3 października.

Super Smash Bros. Ultimate trafił na rynek pod koniec 2018 roku, ale jak widać Nintendo może wciąż myśleć o wspieraniu gry – relację z pokazu oglądało ponad 500 tysięcy graczy na trzech oficjalnych streamach.

Warto dodać, że Nintendo świętowało już dzisiaj premierę Super Smash Bros. 35, a wcześniej przedstawiono szczegóły drugiego dodatku do Pokemon Sword/Shield.

Tagi: Bandai Namco Nintendo Super Smash Bros. Ultimate