Iza Łęcka Iza Łęcka 01.10.2020 12:45
Akcja z Super Mario Bros. 35
871V

Super Mario Bros. 35 dostępny na Nintendo Switchu. Zobaczcie gameplay z Mario Battle Royale

Mario w konwencji Battle Royale został udostępniony za darmo dla wszystkich klientów Nintendo Switch Online. Gracze mogą wyruszyć do wielkiej rywalizacji,  której założenia możemy poznać na najnowszym gameplayu. Nintendo wpadło na intrygujący pomysł.

Super Mario Bros. 35 zostało zapowiedziane wraz z innymi produkcjami z serii Mario, ale w tym wypadku Nintendo zaskoczyło założeniami. Oferując klasyczną przygodę Mariana, w sesji uczestniczy aż 35 graczy. W trakcie rywalizacji nie tylko eliminujemy przeciwników, ale dzięki naszej ingerencji na mapach innych uczestników mogą pojawić się kolejne stwory.

Gra jest dostępna za darmo dla wszystkich abonentów Nintendo Switch Online, a spoglądając na poniższy gameplay trzeba przyznać, że jest całkiem interesujący. Nintendo pomyślało o możliwości zdobywania poziomów oraz znalezieniu się w rankingach – fani Mariana mogą rywalizować o jak najlepszą pozycję w zestawieniach. Ciekawym urozmaiceniem zabawy jest mechanika podejmowania decyzji: w trakcie rozgrywki możemy postanowić, czy dla przykładu zaatakujemy rywali lub skrócimy czas ich zabawy.

Nintendo kolejny raz udowadnia, że całkiem skutecznie potrafi wykorzystać swoje IP i czerpiąc z niego garściami, proponuje pozycję w odświeżonej formie. Całkiem niedawno Japończycy świętowali debiut Super Mario 3D All-Stars, tymczasem obecnie zapraszają graczy na kolejną premierę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Nintendo Super Mario Bros. 35