Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2020 14:57
Pokémon Sword/Shield Snows of the Crown
525V

Pokémon Sword/Shield z prezentacją DLC. Oglądajcie z nami pokaz

Nintendo i The Pokemon Company zaprosiły graczy na prezentację drugiego DLC do Pokémon Sword/Shield. Fani marki otrzymają dzisiaj pełne informacje o rozszerzeniu i przygotują się na drugą przygodę. Jesteście w gronie sympatyków marki? Zobaczcie z nami pokaz przygody.

Pokemon Sword/Shield jest dostępny na rynku od ubiegłego roku, ale Nintendo i The Pokemon Company zaskoczyły graczy zapowiadając dwa duże dodatki. Pierwszy trafił już na rynek, a drugi zostanie dzisiaj zaprezentowany. 

Drugie rozszerzenie pozwoli graczom pozwiedzać lokację zatytułowana „The Crown Tundra”, na której obok nowych pokemonów oraz kolejnych przeciwników do pokonania, zostaną zaoferowane nowe funkcje związane z kooperacją. Twórcy oczywiście nie zapomną również o kolejnych strojach dla bohaterów.

[Aktualizacja #1]

Tak jak mogliśmy się spodziewać. Nintendo potwierdziło datę premiery rozszerzenia – DLC zadebiutuje 22 października. Na wydarzeniu pokazano zwiastun, który potwierdził, że tym razem gracze zmierzą się z legendarnymi pokemonami z poprzednich odsłon. W grze pojawi się także Galarian Star Tournament, w którym będziemy mierzyć się z przeciwnikami, ale w tym wypadku do naszego zespołu dołączy partner (przykładowo lider).

The Pokemon Company ujawniło także zestawy Pokémon Sword lub Pokémon Shield z dwoma dodatkami. Oba pakiety trafią do pudełek i będą dostępne od 6 listopada – będzie to dobra opcja dla graczy, którzy wciąż nie zapoznali się z najnowszymi Pokemonami.

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield