Iza Łęcka Iza Łęcka 07.09.2020 12:03
Super Mario 3D All-Stars
751V

Super Mario 3D All-Stars jest drugą najchętniej kupowaną grą 2020 roku na amerykańskim Amazonie

Żadna gra PlayStation, Microsoftu, Square Enix, Ubisoftu czy też Activision nie osiągnęła tak zawrotnych wyników na amerykańskim Amazonie w 2020 roku jak Super Mario 3D All-Stars. Kolekcja trzech gier cieszy się oszałamiającym zainteresowaniem.

W 2020 roku zadebiutowało na rynku wiele interesujących i dopracowanych gier, tymczasem zgodnie z rankingiem Amazonu, Super Mario 3D All-Stars to druga najchętniej kupowana produkcja ostatnich dziewięciu miesięcy. Sony zapewniło takie hity jak The Last of Us 2 czy Ghost of Tsushima, które jednak pod względem zainteresowania muszą ustąpić miejsca kolekcji odświeżonych przygód Mario.

Już w zeszłym tygodniu informowaliśmy, że Super Mario 3D All-Stars podbiło Amazon, stając się najchętniej nabywaną grą ostatnich tygodni na trzech rynkach, a obecnie możemy potwierdzić, że to jednocześnie druga najchętniej kupowana produkcja w całym 2020 roku – według rankingu z USA.

Na amerykańskim rynku prym wiedzie Animal Crossing: New Horizons, który jako jedyny osiągnął aktualnie lepszy wynik od Super Mario 3D All-Stars. Znany hydraulik jeszcze nie zdążył podbić Wielkiej Brytanii, ale w tym wypadku jedynie Animal Crossing: New Horizons, The Last of Us Part 2, Minecraft, Mario Kart 8, Pokémon Sword i Just Dance 2020 osiągają lepsze wyniki od odpicowanej kolekcji. Tylko kwestią czasu wydaje się sytuacja, gdy zestaw prześcignie kolejne pozycje.

Sprzedaż Super Mario 3D All-Stars może stale utrzymywać się na wysokim poziomie, gdyż jak wiadomo Nintendo ograniczyło dystrybucję i w przyszłym roku zamierza wycofać produkcję ze sprzedaży.

Super Mario 3D All-Stars sprzedaż Amazon

Źródło: https://wccftech.com/super-mario-3d-all-stars-all-2020-game-sales-on-amazon/

Tagi: Nintendo sprzedaż Super Mario 3D All-Stars wyniki sprzedaży