Super Mario Bros. 35

Super Mario Bros. 35

8,7
11 oceny

Ocena wg platformy:

NS 8.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
35
Premiery
Świat:
01.10.2020
Europa:
01.10.2020
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
35
Premiery
Świat:
01.10.2020
Europa:
01.10.2020

Super Mario Bros. 35 - opis gry

Super Mario Bros. 35 to gra zręcznościowa nastawiona na rozgrywkę wieloosobową. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch, gdzie był dostępny za darmo dla subskrybentów usługi Nintendo Switch Online. 

Rozgrywka - Super Mario Bros. 35

Dalsza część tekstu pod wideo

Super Mario Bros. 35 to gra stworzona z okazji 35. urodzin serii Super Mario. Produkcja odbiega jednak znacząco od głównych odsłon cyklu, które były dwuwymiarowymi i trójwymiarowymi platformerami. 

Super Mario Bros. 35 przypomina pod względem założeń gry battle royale, przy czym oprawa graficzna nawiązuje tu do pierwszej, NES-owej odsłony serii. W rywalizacji bierze udział 35 osób, które starają się zaliczać kolejne plansze z pierwszej części Super Mario Bros. Wygrywa ten, kto ostatni utrzyma się na placu boju. 

Zmagania można oczywiście urozmaicić i uatrakcyjnić. Przede wszystkim eliminując przeciwników ‘wysyłamy’ ich do innych graczy, co utrudnia im zadanie. To jednak nie wszystko. Gra zachęca również do gromadzenia złotych monet. Jeśli uzbieramy ich dwadzieścia, będziemy mogli skorzystać z ruletki dostarczającej (losowo) przedmiotów (dopałek) służących pomocą w przeprawie. 

Innym utrudnieniem prócz graczy wrzucających kamyczki do ogródka i przeszkadzajek jest limit czasu zaciskający się nieubłagalnie jak pętla na szyi. Limit można zwiększyć eliminując przeszkadzajki, zbierając ogniste kwiatki i zaliczając levele. 

W grze zaimplementowano system progresji. Wbijając na nowe poziomy doświadczenia otrzymujemy dla przykładu przedmioty kosmetyczne.

Super Mario Bros. 35 było dostępnę do 31 marca 2021 roku.

Wideo - Super Mario Bros. 35

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper