Super Mario 3D All-Stars, Super Mario 3D World + Bowser’s Fury, Super Mario Bros. 35 zapowiedziane przez Big N

News
2524V
Super Mario 3D All-Stars, Super Mario 3D World + Bowser’s Fury, Super Mario Bros. 35 zapowiedziane przez Big N
Wojciech Gruszczyk | 03.09.2020, 15:04

Nintendo właśnie opublikowało Super Mario Bros. 35th Anniversary Direct i zaprasza graczy na wielkie świętowanie przygód swojego wielkiego bohatera. Sprawdźcie materiał i poznajcie nowe gry.

Nintendo w końcu zaprezentowało gry, o których pisaliśmy wielokrotnie. Jak widać informatorzy nie zawiedli i Nintendo faktycznie chce świętować 35-lecie Super Mario przez kilka dużych produkcji. Właśnie zapowiedziano Super Mario 3D All-Stars, Super Mario 3D World + Bowser’s Fury oraz nawet Super Mario Bros. 35.

Od czego tutaj zacząć? Super Mario Bros. 35 to produkcja sieciowa, w której 35 graczy zmierzy się w typowej dla Mario rozgrywce. Będziemy biegać, biegać, biegać... Aż do momentu, gdy pozostanie na arenie jeden gracz. Tytuł będzie dostępny od 1 października wyłącznie dla klientów Nintendo Switch Online – gra ma działać do 31 marca 2021 roku.

Super Mario All-Stars to natomiast klasyczne części Mario z Super NES-a (Super Mario Bros., Super Mario Bros.: The Lost Levels, Super Mario Bros. 2 i Super Mario Bros. 3), które otrzymały ulepszenia (16-bitową grafikę) i dzisiaj dołącza do katalogu Nintendo Switch Online.

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury powinien zainteresować graczy, którzy mają ochotę na trochę sieciowego szaleństwa. Do ulepszonego Super Mario 3D World trafi kooperacja online oraz offline – premiera odbędzie się 12 lutego 2021 roku.

Największym pakietem jest oczywiście Super Mario 3D All-Stars – pod tą nazwą kryją się „zoptymalizowane wersje” gier 3D z Marianem w roli głównej (Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy). Tytuły będą dostępne w jednym zestawie, a Nintendo zadbało o wyższą rozdzielczość i poprawioną płynność animacji. W Super Mario 3D All-Stars znajdziemy także odtwarzacz muzyki, dzięki któremu włączymy utwory ze wszystkich trzech tytułów, a nawet będziemy z niego korzystać przy wyłączonym ekranie Nintendo Switcha. Premiera odbędzie się 18 września. Sytuacja jest tutaj zaskakująca, ponieważ gry będą dostępne w sprzedaży tylko do marca 2021 roku.

Nintendo postanowiło trochę poszaleć i Mario Kart Live: Home Circuit przeniesie zabawę z serii Mario Kart do prawdziwego świata. Gracze będą ścigać się za pomocą prawdziwych samochodzików. Zestaw będzie dostępny od 16 października za 99,99 dolarów.

Japończycy przygotowują także Game & Watch: Super Mario Bros – jest to nowy, kolekcjonerski sprzęt, którego bryła została inspirowana oryginalnymi systemami Game & Watch wydanymi po raz pierwszy w 1980 roku. Premiera odbędzie się 13 listopada, a klienci muszą przygotować 49,99 dolarów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (127)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper