Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2020 18:07
Assassin's Creed Valhalla Eivor Kobieta
3819V

Assassin's Creed: Valhalla w 4K i 60 fps na PS5

Assassin's Creed: Valhalla to kolejna produkcja, która zadziała na PlayStation 5 w oczekiwanych 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 4K. Informację potwierdził niemiecki Eurogamer, który najwidoczniej zdradził szczegóły przed Ubisoftem oraz Sony.

Assassin's Creed: Valhalla będzie dostępny na rynku już 10 listopada, ponieważ Ubisoft zdecydował się przyspieszyć debiut i wydać grę w dniu premiery Xboksa Series X i Xboksa Series S. W specjalnej informacji prasowej francuski producent i wydawca zapowiedział, że tytuł będzie działać na Xboksie Series X w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Najwidoczniej taką jakość możemy także oczekiwać od PS5. Niemiecki Eurogamer otrzymał wiadomość, według której Assassin's Creed Valhalla na PlayStation 5 będzie również działać w „pełnym 4K” + 60 fps. Dziennikarze nie otrzymali dodatkowych szczegółów, ale tytuł powinien również wykorzystać szybki dysk SSD do zminimalizowania ekranów wczytywania oraz możliwości Tempest Engine.

Assassin's Creed: Valhalla zainteresuje wielu graczy, ponieważ tytuł w końcu zaoferuje oczekiwane odświeżenie. Fani wcielą się teraz w wikingów i rozpoczną podbijanie angielskich terenów. Sprawdźcie nasze wrażenia z produkcji.

Źródło: https://www.eurogamer.de/amp/assassins-creed-valhalla-wird-auf-der-ps5-in-4k60-laufen

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft