Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2020 19:04
Call of Duty: Black Ops - Cold War Zombies
1781V

Call of Duty: Black Ops Cold War zombie będzie przerażać? Pierwszy teaser wygląda świetnie

Sympatycy Call of Duty odblokowali pierwszy teaser zombie z Call of Duty: Black Ops Cold War, więc twórcy zaprezentowali grafikę promującą rozgrywkę oraz zapraszają graczy na pełną prezentację. Treyarch może w końcu zapewnić przerażającą przygodę.

Twórcy Call of Duty: Black Ops - Cold War od ubiegłego tygodnia prezentowali graczom kolejne zajawki, ale w końcu możemy potwierdzić ważne szczegóły – w najnowszej odsłonie nie zabraknie trybu z zombiakami i najwidoczniej w końcu zespół zdecydował się na mroczną i krwawą przygodę.

Fani uczestniczyli w serii zagadek i w końcu odblokowali zajawkę prezentującą w akcji bestie – teaser nie jest najlepszej jakości, ale pozwala spojrzeć na dynamiczne wydarzenia, podczas których nie brakuje krwi i dzikich przeciwników. Trudno oceniać umiejscowienie rozgrywki po takim filmie, ale możemy mieć nadzieję, że w Call of Duty: Black Ops Cold War rywalizacja z biegającymi trupami będzie prezentować odpowiednią, mroczną atmosferę.

Deweloperzy zapowiedzieli również nowe wydarzenie. Już w najbliższą środę odbędzie się prezentacja zombie z Call of Duty: Black Ops Cold War. Możemy liczyć na porządniejszy zwiastun, a może nawet fragmenty rozgrywki? Treyarch już dzisiaj świętowało bardzo dobre wyniki testów gry, więc autorzy mogą wykorzystać okazję i pokazać coś więcej niż zwykły trailer.

Źródło: Twitter: CODTracker, CallofDutyUK

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software