Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2020 22:30
The Last of Us Multiplayer
860V

Multiplayer z The Last of Us 2 nadal powstaje. Przeciek powinien uspokoić fanów rozgrywki PVP

W przeciekach z The Last of Us 2 pojawiły się fragmenty trybu sieciowego. Twórcy opracowują nową wersją multiplayera, więc możemy mieć nadzieję, że rywalizacja PVP zostanie zaproponowana graczom w niedalekiej przyszłości.

Hakerzy dorwali się do materiałów z The Last of Us 2, które zawierają nie tylko fabularne fragmenty z nowej przygody Ellie. Wyciek zdradził także ważną wiadomość – twórcy wciąż pracują nad trybem PVP.

Multiplayer nie zostanie dodany do The Last of Us 2 w dniu premiery (pisaliśmy o tym w ubiegłym roku), ale możemy mieć nadzieję, że nie dodatkowa zawartość zostanie udostępniona po maksymalnie kilku miesiącach od opublikowania fabuły.

Naughty Dog ponownie postawiło na ma małe starcia (czterech na czterech), a podczas rozgrywki gracze otrzymają możliwość zbierania części, z których będą tworzyć przedmioty do ataku lub obrony. Przynajmniej na przedstawionym fragmencie założenia multiplayera z The Last of Us: Part II nie odbiegają w żaden sposób od tego, co widzieliśmy poprzednio – jest tylko nowe okienko do craftingu.

Jest to na pewno dobra wiadomość dla graczy, którzy wyczekują nie tylko na historię zaproponowaną przez Naughty Dog. PVP z The Last of Us potrafiło zapewnić sporo frajdy i możemy mieć nadzieję, że nie inaczej będzie w przypadku kontynuacji. Gra cieszy się dobrym zainteresowaniem, więc najwidoczniej fani nie zwracają uwagi na ujawnione informacje.

Źródło: https://me.ign.com/ar/the-last-of-us-part-ii/141404/news/tsrybt-the-last-of-us-part-ii-tstmr-whdhh-lmr-m-twr-llb-ljmy

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II