Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2020 19:16
The Last of Us 2 Joel
5818V

The Last of Us Day nadciąga. Naughty Dog szykuje niespodzianki

Naughty Dog wydało oświadczenie dotyczące tegorocznego Outbreak Day. Studio postanowiło zmienić nazwę wydarzenia i deweloperzy zapraszają graczy na The Last of Us Day. Fani marki mogą liczyć na ciekawe ogłoszenia.

Naughty Dog nie zamierza w tym roku świętować Outbreak Day. Pandemia sprawiła, że deweloperzy dokonali zmiany i choć zdają sobie sprawę, że nazwa jest związana z ich produkcją – wolą zaprosić graczy na The Last of Us Day.

To właśnie The Last of Us Day odbędzie się w najbliższy weekend. Deweloperzy chcą świętować ten ważny dzień dla swojej społeczności i powitać miliony nowych fanów, którzy poznali uniwersum dzięki The Last of Us 2.

Czego możemy się spodziewać po The Last of Us Day? Jak wiadomo Naughty Dog powinno w końcu ujawnić szczegóły Frakcji, czyli trybu sieciowego do The Last of Us. Obawiam się jednak, że The Last of Us Part II Frakcje może zostać ujawnione dopiero na kolejnej imprezie Sony – w końcu Japończycy mogą wykorzystać konferencję, by jednocześnie pokazać specjalną wersję TLOU2, która zadebiutuje na PlayStation 5.

Naughty Dog jednocześnie podkreśla, że ma kilka ekscytujących informacji dla swojej społeczności, ale na szczegóły musimy zaczekać. Nie będę jednak specjalnie zaskoczony, gdy studio opowie o pracy nad The Last of Us 2, przedstawi zakulisowe materiały i tylko wspomni o Frakcjach.

Sprawdźcie również ciekawą statystykę The Last of Us 2 oraz poznajcie klimatyczne nagrody przygotowane przez Naughty Dog dla fanów, którzy ukończyli grę z dodatkowymi wyzwaniami.

Źródło: Twitter: Naughty_Dog

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II