Hyrule Warriors: Age of Calamity na nowym materiale. Twórcy zaprezentowali kolejną grywalną postać

News
791V
Hyrule Warriors: Age of Calamity na nowym materiale. Twórcy zaprezentowali kolejną grywalną postać
Kajetan Węsierki | 27.09.2020, 08:30

Zgodnie z zapowiedziami, podczas trwającego Tokyo Game Show 2020 dostaliśmy nowy materiał z rozgrywki oraz kilka ciekawych informacji na temat nadchodzącej odsłony Hyrule Warriors!

Hyrule Warriors: Age of Calamity to niezwykle ciekawy projekt od Koei Tecmo, który zapowiedziano bardzo niespodziewanie około dwóch tygodni temu. Fani przyjęli informację niezwykle pozytywnie i w gruncie rzeczy ciężko się temu dziwić - świat Hyrule jest bardzo lubiany. Kolejne informacje mieliśmy poznać już podczas Tokyo Game Show 2020 Online...

I tak też się stało! Wczorajszy pokaz przyniósł masę nowej rozgrywki z wyczekiwanej gry, która ma stanowić prequel znakomitego The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Najważniejszą wiadomością było to, że młoda Impa będzie grywalną postacią! Bohaterka będzie bardzo mocno polegać na swoich technikach Sheikah, takich jak wybuchowe oznaczenia i tymczasowe klony.

Gra zadebiutuje 20 listopada tego roku i będzie podręcznikowym przykładem gatunku musou, gdzie będziemy musieli rozprawiać się z całymi tabunami wrogów. Zdecydowanie jest na co czekać, twórcy pokazali już w przeszłości, że potrafią tworzyć genialne gry w tym stylu. Zwiastuny, które możecie zobaczyć, tylko to potwierdzają!

Źródło: https://gamingbolt.com/hyrule-warriors-age-of-calamity-gameplay-footage-revealed-young-impa-confirmed-playable

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych