Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.09.2020 13:30
Hyrule Warriors: Age of Calamity pokaz rozgrywki
484V

Hyrule Warriors: Age of Calamity. Rozgrywkę obejrzymy już podczas Tokyo Game Show 2020

Wiemy już oficjalnie, kiedy przyjdzie nam obejrzeć materiał prezentujący rozgrywkę z gry, która ma stanowić prequel dla wydarzeń z The Legend of Zelda: Breath of the Wild! Nie musimy czekać długo! 

Hyrule Warriors: Age of Calamity to gra, której zapowiedź okazała się ogromną niespodzianką dla wszystkich fanów przygód LinkaHistoria, która zostanie przedstawiona, ma stanowić prequel genialnego i bardzo lubianego The Legend of Zelda: Breath of the Wild, które kilka lat temu podbiło serca wielbicieli produkcji Nintendo. 

Już sam zwiastun dał nam sporo elementów rozgrywki, ale jeśli jeszcze Wam za mało, to będziecie mogli zaspokoić swoją ciekawość już podczas zbliżającego się Tokyo Game Show 2020. Informacja najpierw pojawiła się na oficjalnie witrynie wydarzenia, a niedługo potem potwierdzono to za pośrednictwem Twittera amerykańskiego oddziału Nintendo. Tak więc jest to już pewne - 26 września będziemy mogli bliżej przyjrzeć się grze.

Prezentacja ma potrwać 50 minut, w trakcie których zobaczymy całkiem długi materiał z samej rozgrywki, a ponadto poznamy masę nowych szczegółów. Jest więc na co czekać i warto przypomnieć, że pełna wersja gry zadebiutuje na Nintendo Switch już 20 listopada 2020 roku. Jak zapatrujecie się na tę pozycje?

 

Źródło: https://gamingbolt.com/hyrule-warriors-age-of-calamity-gameplay-demonstration-confirmed-for-tgs-2020

Tagi: Hyrule Warriors: Age of Calamity Koei Tecmo Nintendo