Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.09.2020 09:45
Netflix Dragon's Dogma
388V

Dragon's Dogma na sekwencji otwierającej serial. Adaptacja RPG gotowa do premiery w Netflixie

Dragon's Dogma ma szansę na powtórzenie sukcesu animowanej Castlevanii. Najnowsza rysowana produkcja Netflixa szykuje się do premiery.

Tak jak w przypadku Castlevanii, mamy tu do czynienia z bezpośrednimi inspiracjami grą wideo. W tym przypadku chodzi o zdecydowanie mniej znany tytuł, niż marka Konami. To RPG Akcji Dragon's Dogma, które debiutowało na konsolach poprzedniej generacji i zaskarbiło sobie sporą sympatię fanów.

Netflixowy serial podąży w ślad za fundamentami fabularnymi produkcji Capcomu. W kolejnych odcinkach towarzyszyć będziemy Ethanowi, który został wskrzeszony po zabiciu go przez smoka. Wojownik zbiera drużynę i wyrusza na misję zgładzenia bestii, która wyrwała jego serce.

"Dragon's Dogma" zadebiutuje na platformie Netflix 17 września. Poniżej znajdziecie sekwencję otwierającą każdy z 7 przygotowanych odcinków. Co warto podkreślić - muzykę do serialu stworzył Tadayoshi Makino, kompozytor utworów do serii Monster Hunter i Dragon's Dogma. Po poprzednie zwiastuny odsyłam was tutaj.

Tagi: dragon's dogma