Xbox Polska promuje Xbox Game Pass Ultimate. Gracze pokazują różnice: usługa vs. gra za 80 dolarów

News
5749V
Xbox Polska promuje Xbox Game Pass Ultimate. Gracze pokazują różnice: usługa vs. gra za 80 dolarów
Wojciech Gruszczyk | 25.09.2020, 13:59

Xbox Game Pass zbiera pochwały od kolejnych graczy, więc Xbox Polska postanowiło w ciekawy sposób podsumować usługę. Rodzimy zespół pokazuje największe atuty propozycji Microsoftu, a gracze prezentują, jaką różnicę oferuje XGP względem gry w nowym standardzie cenowym.

Wczoraj potwierdziły się informacje i do Xbox Game Pass już wkrótce trafi DOOM Eternal. Microsoft chce wykorzystywać ogromny katalog gier Bethesdy, by rozbudowywać ofertę i proponować graczom kolejne pozycje w ramach abonamentu. Już wcześniej Amerykanie potwierdzili, że teraz wszystkie tytuły studia będą dostępne od dnia premier w ramach XGP.

Xbox Polska postanowiło podsumować atuty Xbox Game Pass Ultimate – tutaj za 54,99 zł na miesiąc otrzymujemy premierowe tytuły Xbox Game Studios (teraz także wszystkich zespołów Bethesdy!), a z oferty możemy korzystać na konsolach (wkrótce dwie generacje), PC, urządzeniach mobilnych, a nawet mamy jeszcze dostęp do Xbox Live Gold oraz wkrótce do EA Play.

Trzeba przyznać, że jest to naprawdę dobra oferta, którą w pewien sposób podsumowuje poniższa grafika. Sympatycy marki Xbox na Twitterze pokazują różnice – Xbox Game Pass vs. produkcja w next-genowej cenie... Choć trzeba zauważyć, że Xbox Game Pass Ultimate w USA kosztuje 14,99 dolarów na miesiąc.

Xbox Game Pass może okazać się naprawdę dobrą opcją dla nowej generacji, bo jak wiadomo nie każdy gracz może pozwolić sobie na produkcję za 349 zł, ale wielu fanom elektronicznej rozgrywki znacznie łatwiej będzie znaleźć 54,99 zł.

Źródło: Twitter: XboxPL i matsepulveda

Komentarze (267)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych