Xbox Game Pass łączy się z EA Play! Bez dodatkowych kosztów

Gry
8626V
Xbox Game Pass łączy się z EA Play! Bez dodatkowych kosztów
Wojciech Gruszczyk | 12.09.2020, 04:04

Microsoft nie bierze jeńców i rozwija Xbox Game Pass. Usługa w zasadzie łączy się z EA Play i gracze otrzymają w ramach jednego abonamentu nie tylko dostęp do wszystkich gier Microsoftu, ale również do katalogu Electronic Arts.

Microsoft właśnie nie tylko potwierdził cenę oraz datę premiery Xboksa Series X. Firma zapowiedziała wielką współpracę z Electronic Arts, na mocy której Xbox Game Pass łączy się z EA Play.

Jeszcze w tym roku klienci Xbox Game Pass Ultimate i PC otrzymają dostęp do katalogu EA Play bez dodatkowych kosztów. W prostych słowach oznacza to, że członkowie Ultimate mogą korzystać z EA Play na Xboksie One, Xboksie Series X i Xboksie Series S oraz Windows 10, a klienci Xbox Game Pass PC otrzymają dostęp do EA Play na Windows 10.

Klienci Xbox Game Pass otrzymają „ponad 60 największych i najlepszych gier Electronic Arts z konsol oraz komputerów”, więc otrzymamy dostęp do takich tytułów jak: Battlefield, Mass Effect, Skate i The Sims. Klienci skorzystają także z licznych zniżek oraz będą mogli przez 10 godzin testować najnowsze gry – przykładowo FIFA 21.

Trzeba zaznaczyć – jest to EA Play a nie EA Play Premium.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/09/09/get-ea-play-with-xbox-game-pass-at-no-additional-cost/

Komentarze (202)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper