DOOM Eternal oficjalnie w Xbox Game Pass!

Gry
3304V
DOOM Eternal oficjalnie w Xbox Game Pass!
Wojciech Gruszczyk | 24.09.2020, 18:04

Microsoft nie trzymał nas długo w niepewności. Korporacja właśnie potwierdziła, że już wkrótce DOOM Eternal trafi do usługi Xbox Game Pass. Na początku z historią zapoznają się gracze na konsolach, ale później do zabawy dołączą kolejni zainteresowani.

Microsoft szykuje graczy na spalenie piekła. Korporacja właśnie potwierdziła bardzo przyjemną wiadomość – już 1 października DOOM Eternal zostanie dodany do katalogu Xbox Game Pass na konsolach. W niedalekiej przyszłości oferta zostanie rozbudowana i z tytułem zapoznają się także gracze na PC.

Jak widać potwierdziły się wczorajsze plotki, według której Microsoft chce wykorzystać swoje nowe IP, by obładować nimi wielką usługę. Gracze mogą mieć jednocześnie pewność, że tym razem Doom Eternal nie wypadnie z oferty – jest to już marka należąca do giganta z Redmond.

Już wcześniej Microsoft potwierdził, że wszystkie nowe gry Bethesdy będą w dniach premier trafiać do Xbox Game Pass, a jak widać możemy także liczyć na „starsze” tytuły z biblioteki studia. Choć warto na pewno podkreślić, że DOOM Eternal trafił na rynek 20 marca 2020 roku. Jest to jedna z najlepszych strzelanek ostatnich lat – przeczytajcie moją recenzję.

Jak wiadomo DOOM Eternal zostanie wkrótce rozbudowany o pierwszy fabularny dodatek, a gra otrzyma ulepszenia do next-genów, więc gracze mogą już szykować się na kolejne atrakcje. DLC powinno od razu trafić do Xbox Game Pass i zainteresowani zapoznają się z nim na Xboksie Series X i Xboksie Series S.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/09/24/doom-eternal-xbox-game-pass-october-1/

Komentarze (184)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper