Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.09.2020 14:09
Lupin Netflix
1344V

Lupin. Serial Netflixa o słynnym złodzieju na pierwszym zwiastunie

Gambit królowej to nie jedyny bardzo dobrze zapowiadający się serial, który trafi niedługo do netflixowej oferty. Rzeczona platforma VOD zapowiada też "Lupina" poprzez pierwszą zajawkę. Gwiazdą serialu jest Omar Sy.

Gwiazdą nadciągającej produkcji jest Omar Sy (znany z występów w "Jurassic World" czy "X-Man: Days of Future Past"), który wciela w się w tytułową rolę. W serialu "Lupin" prześledzimy znaną historię niejakiego Arsene Lupina (postać fikcyjna z opowiadań Maurice Leblanca) - mistrza sztuki złodziejskiej i jednocześnie dżentelmena.

Za nadciągający serial odpowiadają George Kay (autor "Criminal" i "Killing Eve") oraz Francois Uzan (twórca "Family Business"). Wiadomo już, że trzy pierwsze epizody w serialu reżyseruje Louis Letterier.

Zapowiada się to wszytko dobrze. Szkoda tylko, że na premierę poczekamy aż do stycznia 2021 roku (w tym miejscu pewnie nadal odczuwalne są skutki pandemii, która przez długie miesiące sparaliżowała działania na planach filmowych). Miejmy nadzieję, że będzie warto.

Inny świetnie zapowiadający się serial Netflixa to "Gambit królowej".

Tagi: