Bloodborne Remaster ma trafić na PS5 i PC z nową zawartością. Część graczy obawia się o cenę

Plotka
5889V
Bloodborne Remaster ma trafić na PS5 i PC z nową zawartością. Część graczy obawia się o cenę
Iza Łęcka | 24.09.2020, 10:58

Sony wciąż nie zapowiedziało odświeżonej wersji Bloodborne, tymczasem kolejne źródło potwierdza plany Japończyków. Najprawdopodobniej tytuł zadebiutuje na PS5 i komputerach osobistych, jednocześnie zawierając nową zawartość.

Po gigantycznym sukcesie Horizon Zero Dawn, Sony może zapowiedzieć kolejne gry z katalogu PS4, które trafią między innymi na PC. RedGamingTech, który wspomniał o pracach nad Metal Gear Solid Remake, wyraża przekonanie, że Bloodborne Remaster naprawdę powstaje!

Dziennikarze uważają, że produkcja znajduje się w zaawansowanej fazie, a deweloperzy zapewnią „dodatkową zawartość”. Należy tutaj przypomnieć, że From Software pracowało nad wieloma dodatkowymi elementami dla Bloodborne, które ostatecznie nie trafiły do gry. W Sieci można odnaleźć całą masę materiałów ujawniających chociażby projekty niedokończonych bossów czy lokacji. W związku z ową nowiną pojawia się coraz więcej opinii, że twórcy remastera mogą zadbać o niektóre, niepublikowane wcześniej elementy i dodać je do ostatecznej, podrasowanej wersji gry.

Bloodborne Remaster brzmi ciekawie, ale część graczy obawia się, że tytuł podąży drogą Spider-Man Remastered, w związku z czym Sony również nie zapewni darmowej aktualizacji. Bloodborne ma otrzymać wsparcie 60 klatek na sekundę, a najpewniej na liście ulepszeń zawita także poprawiona oprawa (może ray tracing?). Niektórzy sympatycy marki PlayStation zaczynają obawiać się również o formę dystrybucji, bowiem Sony może zaoferować tytuł w nowym standardzie cenowym – w końcu mówi siię o nowej zawartości w pozycji.

Już w zeszłym miesiącu pojawiły się niepotwierdzone doniesienia, według których „prace nad portem zostały prawie zakończone” i Bloodborne Remasrter miałby zadebiutować w czasie bliskim premiery PlayStation 5.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/rumour_bloodborne_remaster_is_real_coming_to_ps5_and_pc

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych