Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.09.2020 10:32
Immortals
853V

Immortals Fenyx Rising z komicznymi komentarzami bogów. Zobaczcie nowy gameplay

Wspaniale zapowiadające się Immortals Fenyx Rising doczekało się nowego materiału wideo. Sprawdźcie, co szykują dla nas deweloperzy z Ubisoftu.

Kilka dni temu Ubisoft udostępnił redakcji IGN pierwsze gameplayowe materiały z Immortals Fenyx Rising, dzięki czemu zostaliśmy oprowadzeni po bardzo estetycznych i kolorowych lokacjach z tej mitologicznej przygody.

Tym razem IGN we współpracy z francuskim wydawcą ujawnia kolejne szczegóły o Immortals Fenyx Rising. W nowym filmiku możemy przyjrzeć się jednej z najbardziej ikonicznych postaci z greckiej mitologii. Chodzi o Prometeusza, tytana, który za pomoc ludzkości został skazany na wieczne katusze przez bogów. Okazuje się, że bohater będzie wraz z Zeusem narratorem wydarzeń z Immortals Fenyx Rising. Często w związku z tym dochodzić będzie do zabawnych przepychanek słownych Zeusa z Prometeuszem, którzy starają się komentować wydarzenia na ekranie.

Autorzy powiedzieli w filmiku, że przechodząc grę można nie usłyszeć wszystkich komentarzy Zeusa i Prometeusza. Narracja bogów odpalać się będzie np. przy odkrywaniu nowych lokacji czy ciekawych miejsc. W tym miejscu znajdziecie poprzednio ujawniony gameplay.

Tagi: Immortals Fenyx Rising Ubisoft