Minecraft VR na zwiastunie premierowym. Gra Microsoftu dla gogli PS VR

News
1502V
Minecraft VR na zwiastunie premierowym. Gra Microsoftu dla gogli PS VR
Bartosz Dawidowski | 23.09.2020, 10:16

Czy to, że Microsoft przejął Bethesdę zmieni coś w wydaniach kolejnych odsłon marki The Elder Scrolls czy Fallout? Prawdopodobnie nic, bo amerykański gigant nie ma przykładowo żadnych problemów, by wydawać posiadanego przez siebie Minecrafta na konsoli Sony czy Nintendo.

Microsoft wiele lat temu wykupił za 2,5 mld dolarów flagową markę Mojang i jak pokazuje doświadczenie firma nie ma żadnych problemów z intensywnym wspieraniem swoich IP również na platformach Sony (ostatnio w postaci Minecraft Dungeons, które pojawiło się równocześnie na PS4, XOne i Switch). Tak powinno być też z markami Bethesdy.

Teraz firma reklamuje premierę Minecraft VR, czyli darmowej aktualizacji, która zapewnia posiadaczom PlayStation VR (i oczywiście PS4) wsparcie dla trybu wirtualnej rzeczywistości w kultowej produkcji, kochanej przez dzieciaki z całego świata. Aktualizacja jest już dostępna za darmo dla posiadaczy gogli VR i podstawowej wersji Minecrafta na PS4.

Tryb VR, tak jak Mojang zapowiadał już na początku września, funkcjonuje z pełnym pakietem atrakcji, funkcji i zawartości dostępnych w Minecraft VR.

Źródło: własne

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych