Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2020 19:50
Crysis Remastered vs Crysis Enhanced Edition
3452V

Crysis Remastered wygląda znacznie gorzej od pracy fanów? Porównanie miażdży projekt Cryteku

Crytek nie może mówić o wyjątkowej premierze Crysis Remastered. Produkcja wskoczyła na rynek z wieloma problemami, a pomimo opóźnienia premiery, tytuł wciąż nie wygląda najlepiej. Deweloperzy obiecywali wiele ale skończyło się na pustych słowach.

Już w zeszłym tygodniu pojawiły się opinie, według których Crysis Remastered działa fatalnie na konsolach aktualnej generacji, a nawet najnowszy GeForce RTX 3080 nie radzi sobie z tytułem niemieckiego studia. Twórcy obiecali wiele, ale ponownie nie mogliśmy mówić, by niemieckie studio osiągnęło duży sukces.

To jednak nie koniec problemów deweloperów, ponieważ Crysis Remastered został porównany z Crysis Enhanced Edition i materiał pokazuje jedno – fani zadbali o znacznie lepszą jakość tekstur, dopracowali roślinność, a nawet udało im się stworzyć ładniejsze odbicia. Nawet osławiony przez twórców ray tracing nie prezentuje odpowiedniej jakości i bezpłatna modyfiakcja pozwala spojrzeć na bardziej dopracowaną grafikę. W Enhanced Edition znajdziemy znacznie ładniejsze modele i nie bez powodu gracze narzekają na pracę studia. Co ciekawe, Crytek nie zadbał nawet o odpowiednią optymalizację i dzięki temu Crysis Remastered działa gorzej od projektu sympatyków marki.

Trzeba w tym miejscu podkreślić, że Crysis Enhanced Edition jest dostępny za darmo, a nie brakuje opinii, że praca fanów dosłownie miażdży produkcję, która została wyceniona na 99 zł (Epic Games Store).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crysis Remastered Crytek