Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2020 04:33
The Last of Us 2 Joel i Ellie
6657V

The Last of Us 2 z klimatycznymi nagrodami za ukończenie gry na Grounded i z permanentną śmiercią

Naughty Dog zaproponowało fanom The Last of Us 2 nową aktualizację, która dodaje do gry między innymi wyższy poziom trudności i zapewnia możliwość ukończenia produkcji z włączoną permanentną śmiercią. Deweloperzy postanowili w pewien sposób nagrodzić graczy, którym uda się ukończyć te wyzywania i przygotowali małe nagrody. [Mały spoiler]

O nowej aktualizacji do The Last of Us Part II pisaliśmy szerzej w zeszłym tygodniu – do gry trafił Grounded, Permadeath oraz seria filtrów oraz specjalnych trybów. Twórcy w ciekawy sposób rozbudowali grę i nowości mogą sprawić, że wierni sympatycy uniwersum kolejny raz wybiorą się na wymagającą misję, by przeżyć historię Ellie.

[Ostrzegam przed małym spoilerem]

Deweloperzy tego nie zapowiedzieli w zestawieniu aktualizacji, ale przygotowali dwie małe nagrody dla graczy, którzy poznają The Last of Us 2 na Grounded lub z włączonym Permadeath. Gdy uda się Wam ukończyć historię na najwyższym poziomie trudności, to podczas napisów końcowych usłyszycie Joela – bohater śpiewa piosenkę „Future Days”. Jeśli natomiast poznacie przygodę bez śmierci, to na końcu z głośników zacznie wybrzmiewać „Through the Valley”.

Są to przyjemne dodatki, które na pewno docenią wierni entuzjaści serii. To niby tylko detal, ale na pewno po ukończeniu gry na jednym z wymienionych wyzwań, gracze z uśmiechem na ustach przyjmą takie drobne zmiany. Szczególnie dobrze wypada piosenka Joela – poniżej możecie przesłuchać oba utwory.

Sprawdźcie również świetną przemianę Ellie.

Źródło: https://twistedvoxel.com/the-last-of-us-part-2-grounded-permadeath-bonus/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II