Iza Łęcka Iza Łęcka 22.09.2020 11:09
FIFA 21 PSG Mbappe
1204V

FIFA 21 bez dema. EA skupia się na dostarczeniu jak najlepszej gry

W 2020 roku Electronic Arts nie zaprosi sympatyków piłki nożnej do wypróbowania wirtualnych boisk. FIFA 21 nie otrzyma wersji demonstracyjnej, ponieważ deweloperzy całość uwagi poświęcają na stworzenie jak najlepszej gry na premierę.

Electronic Arts systematycznie zapraszało graczy do wcześniejszego sprawdzania kolejnych odsłon serii FIFA. W 2020 roku tradycja zostanie złamana, bowiem deweloperzy nie zaoferują dostępu nawet do szybkiego meczu, podczas którego moglibyśmy wypróbować kilka drużyn oraz poznać namiastkę wprowadzonych nowości.

Wydawca potwierdził, że zamiast pracować nad wycinkiem testowym gry, deweloperzy skupiają się dostarczeniu najlepszych wrażeń w pełnej wersji produkcji, która będzie dostępna tym razem na dwóch generacjach. Czas przed tegorocznym debiutem jest niezwykle wymagający, gdyż EA Sports musi zaoferować nie tylko dopracowaną grę na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC, ale nie może zapomnieć o next-genach. Już wcześniej potwierdzono, że FIFA 21 wykorzysta możliwości nowej generacji, zapewniając unikalne, odmienne doświadczenia chociażby dzięki kontrolerowi DualSense z PS5.

Jakiś czas temu dziennikarze mogli sprawdzić fragment FIFA 21 (przeczytajcie nasze wrażenia), ale najprawdopodobniej dzięki wdrożonym zmianom i usprawnieniom, pliki nie mogą trafić do entuzjastów futbolówki. FIFA 21 zapewni bezpłatną możliwość przejścia z PS4 na PS5 oraz XOne na XSX|S.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/ea-confirms-there-will-be-no-fifa-21-demo-this-year/

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21