Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2020 09:47
FIFA 21 okładka
4516V

FIFA 21 w Polsce. Znamy ceny i EA potwierdza upgrade do wersji z PS5 oraz Xbox Series X|S

Już na początku października wskoczymy na wirtualne boiska Electronic Arts, by rozegrać pierwsze spotkania w FIFA 21. Produkcja EA Sports pojawiła się już w sklepach i poznaliśmy ceny różnych wydań. Electronic Arts potwierdziło możliwość ulepszenia gry do nowej generacji.

Electronic Arts przygotowuje się do kilku dużych premier i jedną z nich jest bez wątpienia FIFA 21. Produkcja Elektroników będzie dostępna od 9 października, ale konsole nowej generacji trafią na półki sklepowe dopiero w listopadzie. Gracze nie mogą w tej sytuacji sięgnąć po bezpośrednie wydania na PlayStation 5 i Xboksa Series X|S, ale Elektronicy zapewnią bezpłatną możliwość przejścia na nową generację.

Sklepy dodały już FIFA 21 do swoich katalogów i produkcję kupimy na konsole od 239 zł – w tej cenie otrzymamy wersję na PlayStation 4 lub Xboksa One, które ulepszymy do PlayStation 5 lub Xboksa Series X|S. Standardowo możemy liczyć na upgrade tylko w ramach jednej rodziny (PS4->PS5, XOne->XSX|S).

Najtańszą odsłoną jest ponownie gra w wersji na Nintendo Switcha, ale pamiętajcie, że jest to wersja „Legacy”, która zapewnia drobne zmiany – nie jest to pełnoprawna FIFA 21.

FIFA 21 w Polsce

FIFA 21 w Media Expert

FIFA 21 w RTV Euro AGD

FIFA 21 w Media Markt

FIFA 21 w NeoNet

Jesteście zainteresowani FIFA 21? Poznajcie nasze wrażenia z rozgrywki, trybu VOLT-a, FIFA Ultimate Team czy też usprawnionej Kariery. EA w tym roku dba o wiele ciekawych zmian.

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA FIFA 21