Iza Łęcka Iza Łęcka 22.09.2020 10:40
Bright Memory
928V

Bright Memory na premierę Xboksa Series X|S. Zwiastun prezentuje nową wersję

Bright Memory to kolejna produkcja przygotowana na premierę Xboksa Series X i Xboksa Series S. Na początek gracze otrzymają krótszą historię, jednak zgodnie z pojawiającymi się opiniami, doświadczymy sporej dawki dynamicznej zabawy zwiastującej mocną grę.

Microsoft już potwierdził premierę Bright Memory: Infinite na Xboksa Series X|S, tymczasem możemy zapewnić, że na sprzęt Amerykanów trafi również Bright Memory. Tytuł będzie dostępny od 10 listopada na konsolach korporacji z Redmond.

Bright Memory to produkcja stworzona przed jednego dewelopera, która zadebiutowała 25 marca 2020 roku na komputerach osobistych. Główną bohaterką tej strzelanki z widokiem z perspektywy pierwszej osoby jest Sheila, która otrzymuje do dyspozycji całkiem spory katalog broni i umiejętności. Założyciel FYQD-Studio zapewnił blisko godzinną przygodę przeładowaną akcją, która na Steam jest dostępna za 35,99 zł (obecnie w promocji gra kosztuje 28,79 zł).

Nie potwierdzono jeszcze ceny Bright Memory w wersji konsolowej, choć możemy liczyć, że także w tym wypadku kupimy produkcję za niższą kwotę. Tytuł będzie stanowił dobry wstęp do Bright Memory: Infinite, które zgodnie z planem zadebiutuje na rynku w 2021 roku.

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun zapowiadający konsolowe wydanie Bright Memory, ale warto również rzucić okiem na specjalny materiał przygotowany przez FYQD-Studio, którego celem jest przedstawienie możliwości ray tracingu.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/09/bright-memory-coming-to-xbox-series-on-november-10

Tagi: Bright Memory FYQD Studio xbox series s xbox series x