Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 15:26
Bright Memory
1119V

Bright Memory zachwyca. Twórcy pokazują next-genową grafikę na benchmarku

Bright Memory nadal nie ma ostatecznej daty premiery, ale najnowszy materiał z produkcji potwierdza kapitalną oprawę. Twórcy zaoferują pełne wsparcie ray tracingu i najnowsza pokazówka studia wygląda naprawdę świetnie.

Bright Memory zostało zaprezentowane na między innymi pokazie Xboksa Series X, ale nie możemy zapomnieć, że gra trafi także na PC. Twórcy postanowili przypomnieć o swoim tytule i zaprezentowali technologiczną pokazówkę, która ma przedstawić możliwości tytułu na najmocniejszych sprzętach.

Jest to oczywiście benchmark, który ma pokazać możliwości pozycji. Tylko nieliczni pewnie będą mogli pozwolić sobie na najlepszą jakość podczas czystej rozgrywki, ale mimo wszystko świetnie wyglądają efekty przygotowane przez FYQD Studio. Na materiale warto dokładnie przyjrzeć się widowiskowej wodzie – ray tracing dopiero pokaże charakter i w przyszłości wiele gier będzie dosłownie błyszczeć.

FYQD Studio potwierdziło również, że deweloperzy pozwolą graczom sprawdzić benchmark na własnym sprzęcie – pliki pobierzemy z karty Steam. Niestety, nadal czekamy na ostateczne szczegóły dotyczące premiery Bright Memory, ale jestem przekonany, że tytuł w przyszłości zapewni nam sporo frajdy.

Sprawdźcie również zwiastun z Bright Memory pokazujący walkę z bossem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bright Memory FYQD Studio