Iza Łęcka Iza Łęcka 10.09.2020 07:00
Główny bohater Crash Bandicoot 4
1912V

Demo Crash Bandicoot 4 zaprezentowane. Gameplay z 2 pełnych poziomów

Toys for Bob dopiero w tym tygodniu zapowiedziało wersję demonstracyjną Crash Bandicoot 4, a już teraz pełny gameplay z dwóch poziomów wylądował w Sieci. Prześledźcie rozgrywkę ze Snow Way Out oraz Dino Dash.

Na początku tygodnia twórcy Crash Bandicoot 4 potwierdzili pojawienie się w produkcji kolejnej postaci oraz zapowiedzieli udostępnienie wersji demonstracyjnej. Możliwość sprawdzenia dwóch poziomów po złożeniu zamówień przedpremierowych ma okazać się skutecznym wabikiem na graczy, którzy czekają na nową przygodę jamraja. Demo trafi wyłącznie do entuzjastów, którzy złożą preordery na cyfrową wersję produkcji – pliki zostaną udostępnione 16 września.

Pomimo obiecującej zapowiedzi nowych wrażeń, w Sieci już teraz wylądowały materiały prezentujące czysty gameplay. Toys for Bob najpewniej po raz kolejny pragnie zachęcić do swojej najnowszej produkcji, choć ja niekoniecznie jestem przekonana, czy dobrą decyzją była publikacja poniższego materiału tak wcześnie. Mimo wszystko musicie przyznać, że Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas w akcji prezentuje się znakomicie.

Demo pozwoli graczom sprawdzić nowe mechaniki (są maski!), gracze zawalczą z zupełnie nowymi przeciwnikami, choć na rozgrywce dostrzeżecie również wiele klasycznych elementów. Uciekanie przed dinozaurem wygląda całkiem znajomo, podobnie zresztą jak bonusowe poziomy.

To nie pierwszy raz, gdy możemy spojrzeć na rozgrywkę z Crash Bandicoot 4, ale dopiero dzisiaj zaprezentowano tak obszerny materiały. Premiera tuż tuż, więc to najwyższy czas, by zdecydować, czy chcemy sięgnąć po nową przygodę dawnej ikony PlayStation ;)...

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob