Godfall na PS5 z pre-orderami. Cena potwierdza to, o co martwili się gracze

Gry
10232V
Godfall na PS5 z pre-orderami. Cena potwierdza to, o co martwili się gracze
Mateusz Wróbel | 20.09.2020, 22:59

Godfall w wersji na PS5 pojawiło się w sklepach. Cena gry na tę platformę tylko potwierdza fakt, że wydawcy będą zwiększać ceny za wydawane przez siebie produkty.

Godfall to pierwsza gra na PS5, która zawitała do statusu "gold", który oznacza, że najważniejsze prace nad projektem zostały zakończone, a co najważniejsze, jest on gotowy do premiery. Fani tytułów akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby tylko oczekiwali, aż będą mogli złożyć zamówienie przedpremierowe na Godfalla. Nie spodziewali się jednak, że Gearbox zawoła za swój produkt taką samą cenę, co Sony za tytuły ekskluzywne.

Na oficjalnej stronie gry zostały dzisiaj z rana uruchomione pre-ordery w wersji na komputery osobiste oraz PlayStation 5. W pierwszym przypadku jesteśmy przekierowywani na witrynę Epic Games Store, skąd możemy nabyć produkt - w edycji standardowej - za 240 złotych. Jeśli natomiast zdecydujemy się na wersję na next-genową konsolę Sony, przyjdzie nam zapłacić... 70 euro w sklepie Best Buy, co w przeliczeniu na polską walutę daje ponad 300 złotych. 

Jest to kolejny dowód na to, że wydawcy, patrząc na ostatni ruch Sony w związku z cenami poszczególnych produkcji, będą korzystać z okazji i także dźwigać do góry kwoty, jakie przyjdzie nam zapłacić za wydawane przez nich gry. 

Godfall na PS5 z pre-orderami. Cena potwierdza to, o co martwili się gracze

Źródło: https://gamerant.com/godfall-ps5-increased-pricing/

Komentarze (326)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper