Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2020 01:03
Demon’s Souls Remake, Marvel Spider-Man: Miles Morales, Destruction AllStars
15594V

Gry na PS5 w polskich sklepach. Potwierdzono wysokie ceny za ekskluzywne produkcje

W polskich sklepach wylądowały pierwsze gry dostępne na PS5. Wiele produkcji kupimy jeszcze za klasyczne 249 zł, ale pojawiają się już tytuły, na które będziemy musieli przygotować znacznie więcej pieniędzy. Nie jest to dobra wiadomość dla fanów ekskluzywnych pozycji.

Sony wczoraj potwierdziło ceny i daty premiery PS5 (konsola jest nadal dostępna w naszym kraju!), a nawet przedstawiono pierwsze gry dostępne na premierę PlayStation 5. Japoński producent potwierdził tym samym fatalną wiadomość – ekskluzywne pozycje na PlayStation 5 będą droższe. Nie musieliśmy długo czekać, a pierwsze zamówienia przedpremierowe pojawiły się w polskich sklepach.

Gry ekskluzywne PlayStation 5 w RTV Euro AGD:

Gry third-party PlayStation 5 w RTV Euro AGD:

Gry ekskluzywne PlayStation 5 w Media Markt:

Gry third-party PlayStation 5 w Media Markt:

Gry ekskluzywne PlayStation 5 w Empiku:

Gry third-party PlayStation 5 w Empiku:

Tak jak mogliśmy się spodziewać – pierwsze gry na PS5 są dostępne za 349 zł. Nie jest to na szczęście standard, bo jak wiadomo Ubisoft zapowiedział, że przynajmniej aktualnie nie zamierza podwyższać cen swoich tytułów. Mimo wszystko musimy się pewnie przyzwyczaić, że część wydawców wykorzysta sytuację i pozycje na next-geny kupimy za około 350 zł.

Warto tutaj na pewno spojrzeć na Spider-Man: Miles Morales – jak wiadomo będzie to krótsza pozycja względem normalnej przygoda, ale Sony postanowiło dorzucić Spider-Mana z PS4 i stworzyć tym samym Ultimate Edition, które kupimy za 349 zł.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/gry-na-wylacznosc-playstation-5-w-media-markt-ruszyly-zamowienia-przedpremierowe/
https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/gry-na-wylacznosc-playstation-5-w-empiku-ruszyly-zamowienia-przedpremierowe/
https://lowcygier.pl/preordery/gry-na-wylacznosc-playstation-5-w-rtv-euro-agd-ruszyly-zamowienia-przedpremierowe/

Tagi: PlayStation PlayStation 5 ps5 Sony