Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.08.2020 11:14
Matrix 4
4655V

Matrix 4 znów powstaje. Keanu Reeves o powrocie do produkcji wyczekiwanego filmu

W marcu pojawiły się niepokojące wieści na temat powstawania "Matrix 4". Okazało się bowiem, że zdjęcia na planie filmowym zostały przerwane w związku z pandemią. Co dalej z nową produkcją Lany Wachowskiej?

Na szczęście po kilkumiesięcznej przerwie powrócono do kręcenia zdjęć "Matrix 4". Obecnie działania na planie filmowym odbywają się w Berlinie.

Wieści potwierdził Keanu Reeves, który ponownie wciela się w rolę Neo. Sławny aktor pochwalił producentów, którzy dbają o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich aktorów i pracowników.

"Rytm tworzenia filmu nie został naprawdę zaburzony. Wszystko dzięki wprowadzonym protokołom i przemyślnym działaniom producentów. (...) Wiemy jak sobie radzić. Jesteśmy pomysłowi. Umiemy świetnie współpracować" - wyjaśnił Keanu Reeves.

Czwarty Matrix ma być gotowy do debiutu w kinach w 2022 roku. Wiadomo, że oprócz Reevesa w marce zobaczymy ponownie Carrie-Anne Moss (jako Trinity) oraz Jade Pinkett Smith (jako Niobe). Niestety wygląda na to, że w "Matrixie 4" nie pojawi się Laurence Fishburne.

Sprawdźcie przy okazji nadciągające seriale w HBO GO.

Źródło: https://news.sky.com/story/matrix-4-filming-under-way-as-reeves-praises-effective-protocols-on-set-12050806

Tagi: Keanu Reeves Matrix Matrix 4