Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.09.2020 10:45
Kingshunt PC
1086V

Kingshunt zaskakuje ładną grafiką. Pierwszy zwiastun fińskiej gry akcji

Na rynek nadciąga ciekawa produkcja, która wyróżnia się bardzo ładną grafiką. Chodzi o Kingshunt, które doczekało się ślicznego trailera.

Kingshunt przedstawiane jest jako sieciowa gra akcji, która stanowi fuzję gatunku tower defense i hack and slasha. W grze nie brakuje intensywnej akcji, ale też pewnych elementów taktycznych.

Kingshunt, które zmierza na PC, zapewni nam potyczki PvP (5 vs 5), w których kluczową rolę odegrają Herosi - każdy z nich z unikalnym zestawem umiejętności. Takie umiejętności mamy w pewnym zakresie rozwijać i rozszerzać w trakcie sieciowych starć. Niestety nie przedstawiono jeszcze szczegółów na ten temat. Możliwości postaci możecie sprawdzić na zwiastunie poniżej, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Jak widać dominujące znaczenie w Kingshunt, w przypadku niektórych klas postaci, będą mieć obszarowe ataki magiczne.

Kingshunt trafi na PC w 2021 roku. Czekamy na więcej informacji o tym intrygującym projekcie, nad którym pracuje studio Vaki Games z Finlandii. Grafika z pewnością nie zawodzi - to już można powiedzieć w tej chwili.

Tagi: Finlandia kingshunt pc