Crysis Remastered pokazuje swój charakter. Długi gameplay prezentuje rozgrywkę z PC

Gry
1221V
Crysis Remastered pokazuje swój charakter. Długi gameplay prezentuje rozgrywkę z PC
Wojciech Gruszczyk | 17.09.2020, 20:46

Przed samą premierą udostępniono długi fragment rozgrywki z Crysis Remastered. Gracze mogą spojrzeć na nową i pewnie najbardziej dopieszczoną wersję. Sprawdźcie gameplay z najnowszej gry niemieckiego studia.

Crytek szykuje się na wielką premierę Crysis Remastered, więc redakcja IGN otrzymała zgodę na opublikowanie materiału prezentującego sam początek historii – zobaczycie tutaj 25-minutową rozgrywkę, ale musicie pamiętać, że to tylko mały wycinek całej historii. Ukończenie tytułu zajmuje 10 godzin.

Dalsza część tekstu pod wideo

Trzeba przyznać, że Crysis Remastered wygląda naprawdę nieźle i na pewno znajdzie się wielu fanów strzelania, którzy zdecydują się powrócić do tej opowieści. Mam przy tym wrażenie, że jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z tym shooterem, to powinniście jak najszybciej naprawić ten błąd – Crytek ma w swoim katalogu kapitalne IP.

Ja nadal wierzę, że deweloperzy zdecydują się rozwijać to uniwersum. Kilka tygodni temu pojawiły się plotki, według których twórcy rozwijają już Crysis 4, ale przynajmniej aktualnie nie zapowiedziano tytułu.

Crysis Remastered zadebiutuje na PC ze specjalnym trybem „Czy pójdzie na tym Crysis”, który powinien wymęczyć większość komputerów. Sprawdźcie także standardowe wymagania sprzętowe.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper