Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2020 15:02
Xbox Series X|S start preorderów
1093V

Xbox Series X|S zamówimy w Polsce bez problemów. Znamy godzinę startu preorderów

Fani marki Xbox mogą szykować się na wielkie wydarzenie. Już w przyszłym tygodniu otrzymamy możliwość zamówienia Xboksa Series X i Xboksa Series S, a właśnie otrzymaliśmy ostateczną godzinę startu preorderów w Polsce.

Już w nocy ruszyły zamówienia przedpremierowe na PlayStation 5, ale w przypadku Microsoftu nie musimy szykować się na takie szalone akcje. Amerykańska korporacja wcześniej potwierdziła, że przygotuje graczy na start preorderów i właśnie otrzymaliśmy pozytywną wiadomość.

Xbox Polska potwierdził, że Xboksa Series X i Xboksa Series S zamówimy w Polsce 22 września o godzinie 9:00. O tej godzinie największe sklepy zaproszą swoich klientów do kupowania Xboksów nowej generacji.

Jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ w tym wypadku zainteresowani nie muszą obawiać się, że nie zdąża złożyć zamówienia. Według wcześniej udostępnionych informacji, Microsoft jest przygotowany, by zaspokoić nawet bardzo duże zainteresowanie Xboksem Series X i Xboksem Series S.

Nie możemy oczywiście potwierdzić dokładnych liczb przygotowanych dla Polaków, ale Microsoft podkreśla, że chce zaoferować konsolę jednocześnie w 36 krajach i każdy fan marki Xbox ma zagrać na nowej konsoli.

Źródło: Twitter: Xbox Polska

Tagi: cena preorder xbox series s Xbox Series X