Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2020 16:07
PS5 otrzyma kolejny pokaz
3683V

PS5 otrzyma kolejny pokaz. Sony chce zaprezentować system, który ma „kilka fajnych rzeczy”

Sony szykuje się do kolejnego pokazu. Japończycy chcą teraz skupić się na możliwościach samego PlayStation 5 i podczas następnego wydarzenia zobaczymy dashboard PS5. System nowego PlayStation ma zaoferować kilka ciekawych funkcji.

Świat wciąż dyskutuje na temat nowości zaprezentowanych przez Sony podczas wczorajszego pokazu, a Japończycy już myślą o kolejnym kroku. Jim Ryan wspomniał nawet, że gracze mogą liczyć tym razem na zaprezentowanie nowego doświadczenia.

Prezes Sony Interactive Entertainment jeszcze nie chciał wchodzić w szczegóły, ale jego zdaniem podczas prezentacji PS5 zobaczymy możliwości systemu:

„Nie pokazaliśmy jeszcze żadnego z doświadczeń użytkowników PS5 i jest kilka naprawdę fajnych rzeczy do pokazania”

Jim Ryan nie potwierdził daty wydarzenia, ale najwidoczniej Sony zamierza tym razem znacznie szybciej spotkać się z fanami, by opowiedzieć im o możliwościach swojego next-gena. Wiele na to wskazuje, że firma pokaże błyskawiczne włączanie gier – według przecieków pozycje z PlayStation 5 mają włączać się w 2 sekundy, a w samym menu pojawi się opcja wchodzenia w poszczególne tryby. Dashboard ma także zapewnić rozbudowany system pomocy, który pozwoli graczom na dzielenie się poradami dotyczącymi wymagających fragmentów gier.

PS5 jest nadal dostępne w polskich sklepach.

Źródło: https://www.psu.com/news/sonys-jim-ryan-teases-ps5-ui-reveal-theres-some-really-cool-stuff-to-come-on-that/

Tagi: PlayStation PlayStation 5 PS5 sony