Iza Łęcka Iza Łęcka 17.09.2020 12:17
Demon's Souls PS5
1126V

Demon's Souls jednak nie na PC. Podano błędną informację na zwiastunie

Entuzjaści rozgrywki na PC muszą obejść się smakiem lub zamówić PlayStation 5. Wczorajszy zwiastun Demon's Souls potwierdził przygotowanie wersji na PC, ale był to błąd. Sony przyznało się do pomyłki i przeprosiło graczy.

Jedną z niespodzianek wczorajszego PS5 Showcase był bez wątpienia fragment rozgrywki z Demon's Souls – oglądając opublikowany przez przez Sony materiał mogliśmy natrafić jednak na zaskakującą wiadomość dotyczącą premiery tytułu Bluepoint Games również na innych platformach. Pomyłka została szybko dostrzeżona, gameplay skasowany, a w zamian opublikowano nowy.

Sytuacja została opisana przez redakcję Kotaku, która po jakimś czasie otrzymała wiadomość od Sony. Przedstawiciele japońskiej korporacji uspokoili i potwierdzili jednocześnie – Demon's Souls będzie dostępny wyłącznie na PS5, a informacja o dostępności na „innych konsolach” oraz PC była błędem któregoś z pracowników (jak zostało określone, pomyłka była powiązana z "czynnikiem ludzkim").

Jeśli więc zamierzacie zapoznać się z najnowszymi efektami prac Bluepoint Games, musicie zdecydować się na zakup PlayStation 5. Konsolę Sony możecie już zamówić w pierwszych polskich sklepach.

Polecamy także sprawdzić porównanie grafiki dwóch wydań gry, które potwierdza, że deweloperzy ponownie się napracowali, zwrócili uwagę na wiele efektów oraz detali i nie zawiodą oczekiwań fanów wyczekujących nie tylko na niezwykle wymagającą, ale i klimatycznie prezentującą się, produkcję.

Źródło: https://kotaku.com/demons-souls-remake-also-coming-to-pc-timed-exclusive-1845082896

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment