Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 22:36
Demon's Souls na PS5 Showcase
1661V

Demon's Souls na PS5 Showcase. Gameplay z odświeżonego hitu

Sony nie mogło zapomnieć o wielkim hicie From Software, który powraca za sprawą Bluepoint Games. Doświadczeni deweloperzy dbają o wielką produkcję i dzisiaj możemy sprawdzić nowy materiał z Demon's Souls zmierzającego na PS5.

Zapowiedź Demon's Souls (PS5) na The Future of Gaming została poprzedzona serią plotek oraz przecieków, ale na szczęście Sony oraz Bluepoint Games potwierdziły prace nad odświeżeniem tej zacnej produkcji. Tytuł ma być ozdobą pierwszych tygodni życia PlayStation 5 i po bardzo klimatycznym zwiastunie, nadszedł czas na drugą prezentację. Fani wymagających gier From Software mogą zacierać ręce, bo to właśnie ta propozycja może zachęcić ich do kupienia PlayStation 5.

Demon's Souls na PS5 Showcase

Sony zaprezentowało graczom sam początek Demon's Souls, ale to nie jest produkcja, którą pamiętacie. Teraz wszystko wygląda znacznie lepiej i trzeba przyznać, że pod względem wizualnym tytuł robi wrażenie. W grze nie zabraknie charakterystycznych przeciwników, znaków na ziemi, ale całość prezentuje się iście fantastycznie. Trzeba na pewno zwrócić uwagę na dźwięk – kapitalnie brzmi dźwięk miecza odbijającego się od tarczy.

Na filmie zobaczyliśmy także pojedynek z bossem oraz wiele kultowych scen z całej pozycji. Zapowiada się kolejna wymagająca i krwawa przeprawa. 

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment