Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 19:09
PlayStation Long Live Play
906V

PlayStation zapewniło wiele świetnych reklam. Sprawdźcie najlepsze spoty PSX, PS2, PS3 i PS4

Ostatnio mieliśmy okazję sprawdzić najnowszą reklamę PlayStation 5, ale jest to dobry moment, by sprawdzić najlepsze spoty przygotowane przez Sony. Firma od dawna potrafi zaskoczyć materiałami, które promowały takie konsole jak PlayStation 2 i PlayStation 3.

Sony niedawno świętowało 25-lecie PlayStation w Stanach Zjednoczonych i od tego czasu korporacja zapewniła wiele ciekawych reklam. Firma jeszcze w erze PlayStation i PlayStation 2 podchodziła do tematu w bardzo nietypowy sposób, ale PlayStation 3 i PlayStation 4 były promowane przez materiały, których zadaniem było pobudzenie naszej nostalgii do bohaterów japońskiej korporacji.

PlayStation 5 otrzymało aktualnie dwa spoty (pierwszy i drugi) i ponownie Sony potrafi zaskoczyć materiałami, ponieważ osoby odpowiedzialne za reklamy skupiają się na pokazaniu sprzętu w niecodziennych warunkach – firma chce pokazać funkcje PlayStation 5, ale na filmach nie pojawia się samo PS5.

Redakcja PlayStation Access zebrała najlepsze reklamy PlayStation i choć mam wrażenie, że niektórych tutaj brakuje, to jednak znalazło się miejsce dla między innymi „Long Live Play” czy też kapitalnego spotu PlayStation 4.

Tagi: PlayStation PS PS2 PS3 ps4 ps5 reklamy sony