Iza Łęcka Iza Łęcka 22.08.2020 04:35
ps5 reklama PlayStation
13188V

PS5 z oficjalną reklamą. „Witamy w nowym świecie” - Sony zaprezentowało dłuższą wersję

Węgierski oddział PlayStation nieco się pośpieszył i zaprezentował pierwszą reklamę PS5. Sony wita graczy w „nowym świecie”, który trzeba przyznać, że wzbudza pozytywne emocje. Zobaczcie pierwszy, oficjalny spot PlayStation 5.

PS5 właśnie otrzymało pierwszą, oficjalną reklamę. Zapewne jeszcze dzisiaj możemy się spodziewać publikacji materiału przez wszystkie oddziały PlayStation, jednak zespół z Węgier wyszedł przed szereg, przedstawiając graczom „nowy świat”. W kilka minut po publikacji, reklama została usunięta z oficjalnego kanału, jednak możecie ją sprawdzić z innego źródła.

Sony bez ogródek stwierdza: „Witamy w nowym świecie”, czym ponownie podkreśla, że nowa generacja stanowić będzie nowy etap. Z tego też powodu Japończycy nieco odcinają się od kontrolerów DualShock 4 (te mogą być wykorzystywane na PS5 wyłącznie dla Wstecznej Kompatybilności) i już od premiery stawiają na gry ekskluzywne. Przedsmakiem tej strategii było The Future of Gaming, podczas którego zobaczyliśmy kilka produkcji opracowywanych przez Sony wyłącznie na PlayStation 5. Tajemniczy materiał wysuwa na pierwszy plan możliwości kontrolera DualSense – bohaterka zostaje "zanurzona w nowym świecie", podobnie jak gracze, którzy podczas rozgrywki poczują haptyczne wibracje czy adaptacyjne triggery. Wydaje się, że nie bez powodu na zwiastunie widzimy kobietę, która napina łuk – owa mechanika (najpewniej wykorzystana w nowym Horizonie) umożliwi doświadczanie wprowadzonych przez inżynierów rozwiązań, dzięki którym niemal będziemy mogli poczuć napięcie cięciwy.

Na reklamie pojawia się także oficjalny slogan „Play Has No Limit”, który możecie dostrzec podczas meczów Ligi Mistrzów. Zdanie zastępuje znane „For The Players”. Trzeba przyznać, że najnowszy spot prezentuje się całkiem klimatycznie i podkręca nieco oczekiwanie na premierę PlayStation 5. Pozostaje nam więc czekać na kolejne spotkanie Sony z graczami. Jak Wam się podoba oficjalny spot PlayStation 5?

[Aktualizacja #1]

Jest polska wersja reklamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation 5 playstation 5 reklama ps5 reklama reklama ps5 Sony