Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 17:34
Cyberpunk 2077 Moxes
2965V

Cyberpunk 2077 – wymagania sprzętowe zostaną ujawnione wkrótce. CD Projekt RED zmienia plany

CD Projekt RED potwierdził właśnie małą zmianę dotyczącą zbliżającego się Night City Wire. Podczas wydarzenia poznamy wymagania sprzętowe Cyberpunka 2077. Gracze mogą szykować sprzęt.

CD Projekt RED chciał podczas zbliżającego się Night City Wire opowiedzieć nie tylko o gangach, ale w trakcie wydarzenia mieliśmy także poznać szczegóły soundtracku. Firma postanowiła jednak zmienić plany i w najbliższy piątek poznamy ostateczne wymagania sprzętowe Cyberpunka 2077 na PC.

Będzie to na pewno ważny moment dla wszystkich graczy, którzy chcą w dniu premiery zapoznać się z wyjątkową wersją Cyberpunka 2077. Już wcześniej rodzime studio potwierdziło, że tytuł otrzyma wsparcie ray tracingu i deweloperzy współpracują z firmą NVIDIA, by zadbać o dopieszczenie Night City (sprawdźcie zwiastun z mocą RTX).

Jest to naprawdę dobra wiadomość biorąc pod uwagę wciąż niepewną sytuację – CD Projekt RED nadal nie potwierdziło zakończenia prac nad Cyberpunkiem 2077. Studio jednak systematycznie przedstawia nowe informacje o grze, więc możemy mieć nadzieję, że tym razem tytuł nie zaliczy opóźnienia.

Sprawdźcie również nowy screen pokazujący jedną z przedstawicielek frakcji Moxes.

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077