Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2020 15:04
Cyberpunk 2077  V
2201V

Cyberpunk 2077 z kolejnym pokazem. Night City Wire zapowiedziane

CD Projekt RED właśnie zapowiedział trzeci Night City Wire, podczas którego poznamy między innymi szczegóły gangów. Zobaczcie zajawkę wydarzenia i przygotujcie się na pokaz jednej z najbardziej wyczekiwanych gier 2020 roku.

18 września o godzinie 18:00 odbędzie się trzeci odcinek Night City Wire, podczas którego CD Projekt RED przedstawi nowe szczegóły dotyczące Cyberpunka 2077. Na wydarzeniu na pewno nie zabraknie nowych fragmentów rozgrywki, ponieważ deweloperzy zapowiedzieli, że chcą pokazać różne gangi.

Już wcześniej otrzymywaliśmy zajawki pokazujące poszczególne frakcje z Night City, więc teraz raczej powinniśmy spojrzeć na większe konkrety. Świat Cyberpunka jest bogaty w różnych zbirów, więc zbliżający się pokaz może być naprawdę interesujący.

Możemy mieć przy tym nadzieję, że CD Projekt RED w końcu pokaże gameplay z konsolowego wydania. Firma może wykorzystać prezentację Xboksa Series X, by pokazać, jak tytuł będzie działał na nowej generacji. Choć aktualnie nie możemy liczyć na pełne wsparcie i przygotowanie nowej wersji (ta nadejdzie w przyszłym roku i zostanie udostępniona za darmo), to jednak musimy pamiętać, że dzięki wstecznej kompatybilności już od premiery nowej generacji otrzymamy szansę zapoznania się z grą na next-genach. Cyberpunk 2077 zadebiutuje po nowej konsoli Microsoftu i prawdopodobnie w okolicy PlayStation 5.

Warto dodać, że według ostatnich informacji – Cyberpunk 2077 będzie ogromny, a dodatkowo tytuł nie otrzyma mikropłatności.

Będziecie oglądać?

Źródło: Twitter: Cyberpunk 2077

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077