Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 16:04
Mass Effect Trilogy
821V

Mass Effect Trilogy w końcu powróci? Gamingreplay dodało grę do swojej oferty

Electronic Arts wciąż nie potwierdziło odświeżonego wydania Mass Effect Trilogy, ale pojawił się kolejny sygnał, który pozwala sądzić, że zestaw produkcji trafi na wciąż aktualną generację. Gamingreplay wrzuciło do swojej oferty produkcję na trzy platformy.

O powrocie Mass Effect Trilogy słyszymy od wielu miesięcy. To właśnie ta produkcja ma zająć lukę w katalogu wydawniczym Electronic Arts, ale wciąż czekamy na oficjalną zapowiedź produkcji. Gra w pewnym momencie była dostępna w jednym z brytyjskich sklepów, ale po nagłośnieniu sprawy, firma zdecydowała się odwołać zamówienia przedpremierowe.

Teraz jednak sytuacja powraca za sprawą Gamingreplay. Mass Effect Trilogy zostało dodane do katalogu sklepu i firma wspomina o październikowej premierze – według ostatnich przecieków gra ma zostać ujawniona na początku przyszłego miesiąca i zadebiutować w przeciągu najbliższych tygodni.

Na ostateczne potwierdzenie Mass Effect Trilogy wciąż musimy zaczekać, ale jak widać tytuł wciąż powraca i w pewnym momencie Electronic Arts powinno opublikować stosowny zwiastun. W zasadzie EA posiada w swoim katalogu pakiet, który ma wielką szansę osiągnąć gigantyczny sukces. Niezbędne jest odpowiednie zadbanie o odświeżenie przygód, ale na rynku znajduje się wiele zespołów, które poradzą sobie z przeniesieniem tytułów na aktualną generację.

Źródło: Twitter: Nibellion

Tagi: mass effect trilogy Mass Effect Trilogy Remaster