Iza Łęcka Iza Łęcka 09.06.2020 07:00
Mass Effect Trilogy Remaster
2624V

Mass Effect Trilogy Remaster zamiast nowej gry AAA. Komandor Shepard może powrócić jeszcze w tym roku

Na EA Play Live 2020 powinniśmy zobaczyć Mass Effect Trilogy Remaster. Prace nad odświeżonym zestawem mogą już dobiegać końca, ponieważ według najnowszych plotek: trzy przygody Komandora Sheparda zadebiutują jesienią.

Electronic Arts nie zdradziło jeszcze swoich planów na kolejne miesiące, ale wszystkie szczegóły poznamy na najbliższym EA Play Live 2020. Już wczoraj wspominaliśmy o grach, które mogą pojawić się na wydarzeniu, a zgodnie z opinią jednego z dziennikarzy redakcji Gamereactor, Mass Effect Trilogy Remaster jest pewniakiem.

Z tą plotką spotykamy się nie pierwszy raz. Już jakiś czas temu Jeff Grubb z VentureBeat zapowiedział, że tajnym projektem „HD” opracowywanym przez Electronic Arts jest Mass Effect Trilogy Remaster, a teraz wiadomość potwierdza Gamereactor.

Zgodnie z najnowszymi domniemaniami, Mass Effect Trilogy Remaster zadebiutuje jesienią, zastępując jeden z blockbusterów wydawcy. W tym roku nie możemy liczyć na debiut kolejnej odsłony serii Battlefield czy nowego Battlefronta, natomiast odświeżone przygody Komandora Sheparda, które swego czasu cieszyły się ogromną popularnością, mają osiągnąć duży sukces.

18 czerwca powinniśmy zobaczyć pełną prezentację Mass Effect Trilogy Remaster z potwierdzeniem ostatecznej daty premiery.

Źródło: https://gamingbolt.com/mass-effect-trilogy-remaster-will-release-this-fall-in-place-of-eas-usual-blockbusters-rumor

Tagi: bioware Electronic Arts Mass Effect Trilogy