Iza Łęcka Iza Łęcka 12.08.2020 09:33
Mass Effect Trilogy
1819V

Mass Effect Trilogy Remastered można już zamawiać w Wielkiej Brytanii. Możliwa premiera w październiku

Szykuje się rychłe ujawnienie Mass Effect Trilogy Remastered. Zgodnie z najnowszymi, niepotwierdzonymi doniesieniami, gra będzie dostępna już w październiku. Tym samym pod koniec roku możemy doczekać się produkcji, która uzupełni katalog Electronic Arts.

Od kilku miesięcy w branży nie milkną głosy dotyczące Mass Effect Trilogy Remastered. Odświeżona wersja trylogii Komandora Sheparda określana jest jako „tajny remaster” Electronic Arts, który prawdopodobnie zadebiutuje na rynku zamiast nowej gry AAA. Wydawca wciąż nie potwierdził krążących w Sieci plotek, jednak wiele wskazuje na to, że czym prędzej będzie musiał zareagować, gdyż w Wielkiej Brytanii rozpoczęto już zbieranie zamówień przedpremierowych na produkcję.

Mass Effect Trilogy Remastered powinno zostać zaprezentowane już niedługo, co mogą sugerować wiadomości o złożonym zamówieniu w GAME UK. Brytyjski sklep przyjął zamówienie jednego z graczy, a zgodnie z przedstawioną informacją – odświeżona produkcja trafi na rynek 30 października.

O trylogii wypowiedziała się Liana Ruppert (informatorka związana z serią Mass Effect), która odniosła się do ważnego ogłoszenia, które zostanie opublikowane w przyszłym miesiącu. Prawdopodobnie więc już za niedługo będziemy mogli ponownie spotkać się z Shepardem – Mass Effect Trilogy Remastered może zostać zaprezentowane we wrześniu, by trafić do graczy już w październiku.

Mass Effect Trilogy preorder

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/mass-effect-trilogy-remaster-may-be-announced-in-september-2020-may-release-this-october/
https://gamingbolt.com/mass-effect-trilogy-remastered-dates-and-preorders-are-seemingly-popping-up-in-the-uk

Tagi: Mass Effect mass effect trilogy Mass Effect Trilogy Remastered